Apie mus

Mes bulviasodyje

Giedrius ir Eimutė Lučiūnai

Esam kaime gimę ir augę. Vėliau studijos, darbai. Bet visuomet skubantys į kaimą atsigauti, pailsėti, įkvėpti tyro oro, nusiraminti nuo skubos, paklausyti tylos.

Mums ne naujiena tradicinė agrotechnika. Bet kai išgirdome apie gamtinę žemdirbystę - daržas ir sodas gavo savo romantikos. Iš tikrųjų, gamtinės žemdirbystės yra mokoma per biologijos pamokas mokykloje, tik keista, kad atsidurę darže ar platesniuose pasėliuose, elementarius ekologijos dėsnius pamirštame. Tartum agronomija yra viena, o gamta - visai kas kita. Nesantaika su gamta prasideda čia:  noras jai primesti žmogaus proto sukurtas taisykles.

Aš, Eimutė, esu dėkinga  Sauliui Jasioniui  už seminarus ir išverstas į lietuvių kalbą Nikolajaus Kurdiumovo knygas, bei tinklapiui - gerazemdirbyste.lt Gautos žinios man padėjo atsiverst savo supratimuose nuo galvos ant kojų.

Dabar auginame daržoves, uogines kultūras, vaismedžius kitaip, todėl ragaujam niekada dar neskanautą skonį. Gamtinė žemdirbystė - tai kūryba. Žinant pagrindinius principus, kiekvienoje vietovėje jais pasinaudoti reikia kūrybiškai. Čia tikslių receptų nėra. Mokais, stebi, klysti, darai išvadas ir vėl iš naujo interpretuoji.

Kviečiame įsitraukti ir jus į gamtišką auginimą. Tuos, kurie negali auginti nuolat, kviečiu tapti kitokio daržo ir gero maisto fanais.

Mūsų sodyba yra Lapelėse, Širvintų rajone

Bendravimui: 8 675 03080 arba naudokitės forma puslapyje.