Gamtinio ūkio pulsas

Šešėliavimas gamtiniame ūkyje

Kitoks Daržas

Jau naujai įsikūrei kaime? O gal svarstai apie gyvenimą kaime, apie galimybę užsiauginti maisto be nuodingų priedų jame? Ar viską žinai, ko nežinai, kad tavo darbus lydėtų puikus rezultatas?

Jūs galite padaryti greitą postūmį gaudami teorinių ir praktinių žinių šešėliuodami mūsų sodyboje.

Veiklos šešėliavimas remiasi į tris principus: stebėjimas → žinios bendraujant → įgūdžiai darant

Veiklos patirtis šešėliuojant taikoma jaunimui renkantis profesiją. Taip pat taiko įvairių profesijų atstovai, kad geriau suprastų veiklos poreikius ir kaip galima būtų palengvinti bendradarbiavimą. O pas mus šešėliuodami su mumis kasdieniniuose ir sezoniniuose darbuose, greičiau perprasite gamtinę žemdirbystę. O kaip „šalutinis poveikis“ galėsite valgyti šviežutėlį ką tik užaugintą maistą. Šviežios daržovės ar uogos skonio niekuomet nėra ragavę perkantieji turguje ar parduotuvėje.

Galbūt tu norėtumei retkarčiais, o gal ir dažnai, pabuvoti kaime, pasimėgauti toliais, pailsėti beklausant ramumos garsų?

Galbūt tu norėtum įmirkti į kaimo idilija, pajusti darbų pulsą, įsiklausyti į kaimo ritmą?

Galbūt tau patiktų stebėti, mokytis ir užsiauginti ten, kur jau sudėti gamtinio daržo kūrimo pamatai?

Gyventi ir dirbti kaime gera, ramu, idiliška ir ypač prasminga, kai sumaniai įpinti gamtos principai. Kaime savita kasdienybė, daug vietos individualiam laiko ir darbų planavimui, savarankiškam organizavimui. Gyvenimo kaime skanų rezultatą sukuria daug mažų smulkmenų. Mūsų akiratyje: daržas, vaismedžiai, vaiskrūmiai, uogynai, dekoratyvus kampeliai, ūkio gyvūnai, mažosios ir didžiosios statybos, lengvesni ir sunkesni darbai. Kaip žinoti ką kada daryti? Kaip nepraleisti kažko labai svarbaus, kuris nulemtų gerą rezultatą? Kaimo žmogus sėkmei turi gerą nuojautą, kuri susidėlioja iš patirties, stebėjimų ir apmąstymų. Sumanumo pagal nutylėjimą neįgyjama skaitant ar žiūrint video patarimus.

Kviečiame šešėliuoti Kitokio Daržo gamtiniame ūkyje, pabūti šalia mūsų: stebėti mūsų darbus, bendrauti ir klausinėti ir tuo pačiu mokytis dirbant. Darbai bus susiję su daržais, uogynais, statybomis, kaimo kasdienybe ir racionalizaciniais išradimais.

Nauda jums:

🥕 Pailsėsite mūsų ramioje, vaizdingoje aplinkoje

🥕 Susipažinsite su galbūt jums mažiau pažįstama veikla

🥕Šeimos turėsite jaukų bendravimą gamtoje ir bedirbant, atitraukę akis nuo ekranų

🥕Galėsite daug ką valgyti, ragauti vos nusiskynus, išsirovus.

🥕Galėsite nusipirkti gamtinės žemdirbystės daržovių ir uogų. Kainos priklausys nuo jūsų įdėto indelio auginant.

Kaip tai bus organizuojama?:

🍅 Šešėliavimo dienos vyks penktadienį ir šeštadienį nuo 13:30 iki 18:00 val.

🍅Galima rinktis penktadienį ar šeštadienį, arba abi dienas. Dviejų dienų atveju individualiai aptartume pernakvojimo galimybes.

🍅Vienai šešėliavimo dienai sudarysime grupeles iki 6 asmenų (norime kokybiško bendravimo, žinių perteikimo ir darnaus darbo).

🍅Norint geriau susipažinti, išmokti ir įgyti sumanumo pagal nutylėjimą, kviečiu dalyvauti ko daugiau šešėliavimo dienų.

🍅Žinoma, galima dalyvauti ir pavienius kartus, įpareigojimų neuždėsime.

🍅Šešėliavime gali dalyvauti ir vaikai, už jų priežiūra atsakingi juos atsivežusieji.

Kaina

💶👛 Viena diena vienam žmogui – 25€

💶👛 Vaikams ir paaugliams - nemokamai, už vaikų ir paauglių priežiūra atsakingi juos atsivežusieji, kas galima ir ko negalima – susitarsime.

💶👛Nuolatinis lankytojas, 10 dienų abonementas (dienas išsirinksite sezono metu pagal poreikį ir galimybes, sezonas tęsis nuo balandžio iki spalio) – 200€


Susidomėjote?

Registruokitės

Ir išsirinkite artimiausias šešėliavimo dienas